Reklama [góra]


Rusza kino "Gryf"Od  12 czerwca wznowione zostaną seanse w Kinie Gryf. W związku z panującą sytuacją epidemiczną, odwiedzenie kina wiązać się będzie z przestrzeganiem określonych zasad.Widzowie kina są zobowiązani do założenia maseczki zakrywającej nos i usta niezwłocznie po wejściu do budynku Gryfińskiego Domu Kultury i pozostania w niej podczas ewentualnego zakupu biletów, trwania seansu oraz do czasu opuszczania wnętrza po jego zakończeniu. Przy wejściu do budynku GDK znajduje się płyn do dezynfekcji, by widzowie mieli możliwość szybkiego dezynfekowania rąk w momencie pojawienia się w budynku.

Bilety na seanse kupować należy online za pośrednictwem stron internetowych www.gdk.com.pl (zakładka "Kup bilet") i www.biletyna.pl. W przypadku zakupu biletów w kasie kina używanie kart płatniczych. Wprowadza się całkowity zakaz wnoszenia do Kina Gryf produktów spożywczych i ich konsumpcji przed rozpoczęciem i podczas seansów. Między seansami odbywać się będą dłuższe przerwy, tak aby można było wywietrzyć i zdezynfekować salę widowiskową.

Aby zachować dystans społeczny, w sali kinowej zajętych może być jedynie część miejsc. Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie z zachowaniem jednego wolnego miejsca między osobami. Odstępstwa od zasady zachowania wolnego miejsca wyszczególnione zostały w załączniku.

Widzowie opuszczający Kino Gryf korzystają z wyjścia ewakuacyjnego znajdującego się przed ekranem, po jego lewej stronie.  Podczas oczekiwania na seans oraz w kolejce do kasy zaleca się zachowanie odstępu społecznego. Bilety na seans sprawdzane będą bezdotykowo. Sala widowiskowa będzie udostępniana widzom na 15 minut przed zaplanowana godziną seansu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.