Rusza maturalny maraton w specjalnym reżimie sanitarnym


Od poniedziałku 8 czerwca rozpoczął się matron maturalny z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pierwszym dniu absolwenci zmierzą się z egzaminem z języka polskiego. 

Do matury przystąpi ponad 278 tys. absolwentów liceów ogólnokształcących i techników na terenie całej Polski.We wtorek uczniowie przystąpią do matury z matematyki, a w środę z języka angielskiego. Sesja pisemna potrwa do 29 czerwca.


Do egzaminu mogą przystąpić tylko osoby zdrowe, nieobjęte kwarantanną. Przed wejściem do szkół i w salach egzaminacyjnych będą dostępne środki do dezynfekcji rąk. W czasie pisania  maseczka nie będzie konieczna, ale trzeba ją założyć przed wejściem do sali i wychodząc z niej.
Redakcja

4 Komentarze

 1. Ta cała matura to nikomu niepotrzebna pic na wodę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po co komu jakieś głupie ułamki całki itp bzdury nikomu niepotzebne

  OdpowiedzUsuń
 3. Matrue zdają te osoby które chcą iść na studia. Mogę się założyć, że 25% nie idzie na studia, a zdaje mature z powodu swoich rodziców, którzy namawiają ich do tego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powodu rodziców jesteś na tym świecie.Rodzice wiedzą ,że czasami się buntujemy ,ale za kilka lat będziemy im wdzięczni,bo matura się do czegoś tam przyda.Może być inaczej ,ale nigdy nic nie wiadomo.

   Usuń
Nowsza Starsza