Reklama [góra]


Frustracja czy chuligański wybryk? Nieznani sprawcy zniszczyli wyborcze banery [foto]
Do wyborów prezydenckich 2020 pozostało już coraz mniej czasu. Z każdym dniem rośnie temperatura sporu politycznego, który również odbija się na lokalnym społeczeństwie. 


W ostatnich dniach w Mieszkowicach nieznany sprawca lub sprawcy zniszczyli banery wyborcze kandydatów w wyborach prezydenckich, między innymi Andrzeja Dudy, Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Szymona Hołowni.

Jak informuje nasz dziennikarz ktoś zdewastował wszystkie plakaty na terenie miasta. Przypominany, że za te czyny grozi kara grzywny do 5000 złotych a nawet kara aresztu.4 komentarze:

 1. CYT. :"W ostatnich dniach w Mieszkowicach nieznany sprawcy kandydatów na prezydenta Polski;" --- KOGO? , CO? , Z KIM? , CZYM ? -;

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ale to standard na tym portalu. Błędy stylistyczne, gramatyczne, językowe to norma, i to w czasach, gdy mamy oprogramowanie z edytorem tekstu i nie trzeba zaglądać co chwilę do słownika.

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoła się kłania - mamusia znała nauczycieli??? bo moja nie znała i miałem słabe oceny , ale jak poszedłem na studia to same 4 i 5 .to do Drewniakowej i Hajdukowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugi plakat mogl wymalowac specyfikiem uzywanym do nawozenia kwiatow i warzyw,podejrzewam ze i zapach panu z plakatu by przypasowal...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.