Reklama [góra]


Wracają siłownie, solaria, sale zabaw i pływalnie [video]


W ramach kolejnego etapu odmrażania gospodarki, od soboty 6 czerwca będą mogły wznowić działalność między innymi kluby fitness, siłownie, pływalnie i solaria. We wszystkich obiektach będzie trzeba przestrzegać wytycznych i zasada sanitarnych. 


Ministerstwo Zdrowia przy współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla odmrażanych branż. Wciąż obowiązkowe będzie zachowanie odstępu oraz przestrzeganie zasada sanitarnych  i dezynfekcja rąk. W wielu miejscach konieczne będzie zasłanianie ust i nosa. 

Od kilku dni trwają przygotowania do ponownego otwarcia. Nasi reporterzy odwiedzili klub Dream Fit w Chojnie oraz największe solarium w regionie - Jamajka znajdujące się przy ulicy Żółkiewskiego. 


- W klubie będzie mogło jednocześnie być 50 osób (...) obowiązkowa jest dezynfekcja rąk, w klubie będzie sporo płynów do dezynfekcji. Niektóre sprzęty będą wyłączone z użytku - mówi nam Paulina Radke, współwłaścicielka klubu fitness w Chojnie. 

Obiekty, które wznowią funkcjonowanie w IV etapie odmrażania gospodarki były zamknięte przez blisko trzy miesiące. 

- Bardzo się cieszymy, że już możemy wrócić, że nasi klienci się troszkę za nami stęsknili i wrócą - dodaje Paulina Radke. 

3 komentarze:

  1. byłem na ul żółkiewskiego chciałem skorzystać, szukałem i takiego klubu przy tej ulicy nie ma !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wystarczy przeczytać artykuł ze zrozumieniem. ;) Na Żółkiewskiego jest SOLARIUM. Dream fit jest w pomocie za torami.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.