Praca: kontroler jakości / specjalista ds. projektowania - konstruktor
W związku z intensywnym rozwojem oraz dużą ilością zleceń
Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne Pomot sp. z o.o.
w Chojnie

specjalizujące się w produkcji maszyn rolniczych i komunalnych, produkcji kontenerów
i konstrukcji stalowych zatrudni na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI - wymagane doświadczenie zawodowe (preferowane w branży konstrukcji stalowych), znajomość procesów spawania, umiejętności analityczne.

SPECJALISTA DS. PROJEKTOWANIA/ KONSTRUKTOR (ze znajomością Solid Works, Solid Edge, AutoCad)


OFERUJEMY:
  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet dodatków (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, kursy i szkolenia, świadczenia świąteczne, tel. służbowy, laptop).
  • Możliwość realnego rozwoju, doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych, ciekawe projekty.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Prześlij nam swoje CV z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila
na adres: kadry@pomot.plProsimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że Administratorem danych jest PU-P POMOT Sp. z o. o. z siedzibą w Chojnie przy ul. Słowiańskiej 2. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji rekrutacji. Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. PU-P Pomot sp. z o.o. w Chojnie zastrzega sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza