Reklama [góra]


"Pomóż nam pomagać". Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze zbiera na zakup karetki


Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze działa na zasadzie wolontariatu. Od niespełna 4 lat stara się pomagać, wspierać i edukować mieszkańców powiatu gryfińskiego.

- Organizacja składa się z osób, dla których pomoc drugiemu człowiekowi jest najważniejsza. Czerpiemy radość z pełnionej społecznie funkcji, a w sytuacjach kryzysowych nie boimy się zareagować w obronie słabszych. Jednak działania, które prowadzimy, są niemożliwe bez wsparcia ludzi dobrej woli, którym zależy na rozwoju bezpieczeństwa i idei wolontariatu, dlatego i w tym przypadku prosimy o taką pomoc, aby lepiej i szybciej ratować innych - mówi Łukasz Kamiński, wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego

Rocznie w Polsce ginie prawie 20 tysięcy osób. Około 35% z nich to osoby małoletnie, które nieświadomie oddaliły się od rodziców, uciekły z domów lub zostały uprowadzone. Sprawny sprzęt jest kluczowy aby osiągnąć zamierzone cele, co daje  możliwość szybszego odnalezienia i udzielania pierwszej pomocy osobom zaginionym. GSR cały czas się rozwija, stawiając przed sobą nowe wyzwania, jednak bez pomocy działalność społeczna naszych ratowników nie jest możliwa.

Szanowni Państwo od trzech lat staramy się rozwijać, udało nam się pozyskać wielu nowych członków, wyszkolić ich tak, aby w pełni świadomi i profesjonalnie mogli nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Jednak nawet najlepszy ratownik, nie jest w stanie w pełni wykorzystać swoich umiejętności oraz wiedzy bez sprzętu i aparatury, dlatego niezbędna jest Państwa pomoc, w uzyskaniu możliwości zakupu wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Za każdą darowiznę, w imieniu własnym jak i członków stowarzyszenia serdecznie Dziękuję - dodaje Jan Wójcik, prezes Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego.

Akcję można wesprzeć na stronie zrzutka.pl pod adresem: https://zrzutka.pl/p739te

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.