Reklama [góra]


VIII Piesza Pielgrzymka Chojna - Siekierki - znamy zalecenia sanitarneVIII Piesza Pielgrzymka z Chojny do Sanktuarium Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach wyruszy 12 września o godz. 7:00 spod kościoła pw. NSPJ w Chojnie. Trasa wynosi 28 km.

Stosując się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego, jesteśmy zobowiązani do wprowadzenia zmian w organizacji pielgrzymki. Wszyscy pielgrzymi powinni zakrywać nos i usta lub zachować półtorametrowy odstęp społeczny. W tym roku nie ma możliwości noclegu przed pielgrzymką w Chojnie. Uczestnicy we własnym zakresie zapewniają sobie jedzenie i napoje oraz środki higieny osobistej. Nie będzie, jak w latach poprzednich, postoju w Godkowie/Mirowie ani w Moryniu. Odpoczynki są przewidziane na polanach poza miejscowościami lub w lesie.

Chęć uczestnictwa w pielgrzymce należy zgłosić możliwie wcześnie, najpóźniej do 5 września internetowo (nspjchojna.pl/pielgrzymka) lub osobiście do organizatorów (tel. 502272300); podając imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają transport powrotny do Chojny, opiekę medyczną i bezpieczny przemarsz pielgrzymki.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.