Reklama [góra]


Śmiertelny wypadek motocyklisty na DK31 [foto]


Nie żyje 39-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu gryfińskiego. Do wypadku z udziałem kierowcy jednośladu doszło na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Dębogórą a Krzypnicą.

Do wypadku doszło w środę 12 sierpnia około godziny 15:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki podczas manewru wyprzedzania nagle zahamował. Maszyna wpadła w poślizg i uderzyła w barierkę. Mężczyzna zginął na miejscu.


Wypadek miał miejsce na prostym odcinku drogi w pobliżu skrzyżowania DK 31 z drogą na Marwice i Pacholęte (gmina Widuchowa). Na czas działania służb ruch jest całkowicie wstrzymany.

- (...) doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym z udziałem motocyklisty. Na prostym odcinku drogi podczas manewru wyprzedzania 39-letni motocyklista gwałtownie zahamował w skutek czego stracił panowanie nad pojazdem oraz wywrócić się. Niestety w skutek odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem - informuje nas sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. 
fot. OSP Widuchowa

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.