Reklama [góra]


Joanna Krupa w "Top Model" zachwyca się urodą modela. To mieszkaniec naszego regionu [video]Na antenie telewizji TVN ruszyła dziewiąta edycja "Top Model". W pierwszym odcinku wystąpił mieszkaniec naszego regionu. Jurorka Joanna Krupa była zachwycona jego urodą.Top Model to program typu reality show, w którym jury szuka najlepszych modelek i modeli w Polsce. Już w pierwszym odcinku nowego sezonu wystąpił, pochodzący z Trzcińska Zdrój, Ernest Morawski. Jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że ma piękną twarz. Zachwycił ich również swoją figurą, a także ujął skromnością. Dostał się do drugiego etapu.


Ernest Morawski ma 20 lat. Na castingu do "Top Model" zrobił ogromne wrażenie swoją urodą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński uznali, że jest niesamowicie przystojny i skromny.

Chłopak chce spełnić swoje marzenia o pracy w modelingu. Ma dużą motywację ze względu na trudne doświadczenia z dzieciństwa. Czytamy na stronie programu. O występie piszą największe serwisy plotkarskie i nie tylko. Dziennikarze podkreślają wyjątkową naturalną  urodę  młodego człowieka. Może być jednym z faworytów do zwycięstwa całej edycji. 

Również w sieci nie brakuje pozytywnych reakcji oto niektóre z nich - Niesamowita uroda, zakochałam się. Prześliczny chłopak!! Jak dla mnie zwycięzca tego programu!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.