Reklama [góra]


Super aktywność dla Twojego dziecka! Zapasy dla dzieci. Treningi już od września

Od września w sali Klubu Bokserskiego "Garda" ruszą zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzone przez doświadczonego trenera sztuk walk Artura Bręka. To świetny sposób na poprawę aktywności ruchowej oraz możliwość przeżycia niesamowitej przygody.

Artur Bręk to trener boksu, tajskiego boksu, zapasów, grablingu i MMA, były zawodnik, który jest związany ze sztukami walki od 1989 roku. Przez kilka lat prowadził własną szkołę w angielskim Manchesterze pn. "Team Brek". Pochodzi z Wrocławia. 

Podczas zajęć nauczysz się dyscypliny, prawidłowej techniki oraz samoobrony. To świetny sposób na spędzenie czasu i zadbanie o własną aktywność fizyczną. 

Super aktywność dla Twojego dziecka!

Zajęcia ogólnorozwojowe to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych. Nauczą prawidłowej postawy, będą elementem zdrowego rozwoju a nawet poprawią już istniejące wady (gimnastyka korekcyjna). Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od lat 6... 

MMA i samoobrona 

Rusza również nabór dla grup dorosłych i młodzieżowych, w zajęciach mogą brać udział zarówno mężczyźni i kobiety. 

Zajęcia ruszają od września!

Zajęcia odbywają się w hali Klubu Bokserskiego "Garda" przy ulicy Generała Andersa w Chojnie (Osiedle Lotnisko). Zapisy i informacje pod nr tel. 782 515 978.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.