Reklama [góra]


Zapraszają na koncert "Tym, którzy zginęli dla Polski"


W niedzielę 4 października o godzinie 15:00 na Cmentarzu Wojennym w Starych Łysogórkach odbędzie się koncert patriotyczny "Tym którzy zginęli dla Polski". Wystąpi kwartet „Ba-Rock”

Wydarzenie odbędzie się we współpracy z Gminą Mieszkowice , Muzeum Pamiątek 1. Armii WP oraz Dziejów Ziemi Mieszkowickiej i Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Mieszkowicach.

Projekt pt. „Tym którzy zginęli dla Polski” jest realizowany w ramach Programu Społecznik. Operatorem Programu Społecznik jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa zachodniopomorskiego- Olgierd Geblewicz oraz Burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa.

Podczas koncertu obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego związanego z pandemią COVID19. Uczestnicy muszą pamiętać o maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu od innych osób.

Pierwotnie koncert miał odbyć się tydzień wcześniej, ale ze względu na załamanie pogody został przeniesiony na niedzielę 4 października. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.