Paralotniowe zakończenie sezonu letniego [foto]


Grupa Motoparalotnie nad Odrą zorganizowała "Paralotniowe zakończenie sezonu letniego". Miłośnicy paralotniarstwa z naszej okolicy spotkali się w niedzielę 11 października w Żelichowie (gmina Cedynia). 

Zorganizowane zostały mini zawody w których rozegrane zostały trzy konkurencję.

- Cieszymy się że mogliśmy wspólnie polatać i spędzić czas z pilotami którzy przybyli do nas z różnych stron. Gościliśmy pilotów z Gryfina, Szczecina, Barlinka, Gorzowa, Chojny, Cedyni, Witnicy Gorzowskiej oraz innych miejscowości jak i paru pilotów z Niemiec. Nasze latanie to nie tylko piękne widoki, to również różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe, nawigacyjne itd. ( zależnie od naszej wyobraźni ) trochę fajnej rywalizacji i dużo dobrej zabawy. Miło nam że na nasze spotkania przybywa coraz więcej nowych pilotów jak i tych z większym stażem. Mobilizuje nas to do dalszego działania i rozwijania naszej pasji, propagowania lotnictwa oraz pokazywaniu naszego pięknego regionu  - mówi Norbert Pająk. 

Grupa Motoparalotnie nad Odrą zaprasza wszystkich miłośników latania do wstąpienia w swoje szeregi. - jeżeli i Ty marzysz o lataniu na paralotni to skontaktuj się z nami, chętnie podpowiemy jakie podjąć pierwsze kroki i pokażemy jak to wygląda z naszej strony. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza