Reklama [góra]


Radosław Purtak komendantem powiatowym policji


Od 1 października mianowany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie został nadkom. Radosław Purtak, natomiast pełniącym obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego jest podinsp. Krzysztof Siudek.

Nadkom. Radosław Purtak przez ostatnie około pół roku pełnił obowiązki szefa gryfińskiej policji. Wcześniej przez 3 lata był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie. Można smiało powiedzieć, że przeszedł niemal wszystkie szczeble kariery, zaczynając w 1996 roku jako funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Z gryfińską policją zwiazany jest od 2000 roku, gdzie był m.in. policjantem Wydziału Kriminalnego, Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego czy też Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego.

Podinsp. Krzysztof Siudek przez ostatnie 2 lata był Komendantem Komisariatu Policji w Chojnie. Wcześniej był również Zastępcą Komendanta KP w Chojnie, Naczelnikiem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Chojnie oraz w Gryfinie. Do służby przyjął się w 1993 roku, natomiast od 1995 pełnił służbę na terenie powiatu gryfińskiego. W międzyczasie podinsp. Siudek spędził jeszcze 6 lat swojej kariery w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, by ostatecznie w 2013 wrócić na teren naszego powiatu.

Nowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Gryfinie oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie serdecznie gratulujemy, a także życzymy dalszych sukcesów.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.