Reklama [góra]


Odważne zdjęcia w Top Model. Mieszkaniec regionu zahipnotyzował jury swoim spojrzeniem [video] [foto]


Cały czas śledzimy poczynania Ernersta Morawskiego w programie Top Model stacji TVN. Mieszkaniec Trzcińska-Zdroju od początku tegorocznej edycji wzbudza spore zainteresowanie widzów i jury. 

Kolejny odcinek show został wyemitowany w środę 30 września. Kandydaci na profesjonalnych modeli stanęli przed obiektywem. Najpierw musieli zorganizować sesję tematyczną na okładkę. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy musieli sam się wystylizować. Mieli trzy różnie okazję do pozowania.

Po raz kolejny Joannę Krupę i nie tylko zachwycił Morawski bardzo dobrze poradził sobie na nagiej sesji. Pozował skupiony i wykonywał polecenia między innymi  Marcina Tyszki. Julia Wieniawa była pod wrażeniem jego urody i spojrzenia.

Mieszkaniec Trzcińska-Zdroju w dalszym ciągu pobija portale społecznościowe i nie tylko wielu  internatów z całej Polski życzy powodzenia jest jednym z faworytów do zwycięstwa programu. 

Wspaniały chłopak! Nie musi cudować - staje przed obiektywem i przykuwa uwagę. Magiczne spojrzenie. Mega piękny rewelacja brawo . Nawet jeżeli nie wygra to dostanie mnóstwo propozycji pracy, świetna twarz. Adonis, bezbłędnie zdjęcie - można przeczytać w komentarzach. 
fot./video: TVN

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.