Reklama [góra]


Rekordowa liczba nowych przypadków koronawirusa w kraju. Kolejne osoby zakażone w regionie


Kolejny rekordowy dzień z dobową liczbą zakażeń koronawiursem w Polsce. Mamy 1967 nowych i potwierdzonych przypadków poinformowało w czwartek  1 października Ministerstwo Zdrowia.

Tylko w naszym  województwie  przybyło 58 nowych zakażonych. Kolejne przypadki zakażenia Sars-CoV-2 wykryto w powiecie gryfińskim i myśliborskim, łącznie w ciągu doby - 7 osób. 

Z powiatu gryfińskiego zakażony jest  pięć kobiet w średnim wieku a w powiecie myśliborskim dwie osoby - kobieta w średnim wieku i starszy mężczyzna.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 01.10.20 r.: 1869 /36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Szczecin w żółtej strefie. Co to oznacza? 

Od soboty w tzw. żółtej strefie znajdzie się Szczecin, a to oznacza, że na tym terenie będą obowiązywały dodatkowe obostrzenia. W kinach zmniejszona zostanie pojemność sal, w weselach i imprezach będzie mogło brać udział nie więcej niż 100 osób (nie wliczając obsługi), limit jednej osoby na cztery metry kwadratowej będzie obowiązywał na targach, wystawach i konferencjach. Stadiony będą mogły być wypełnione w 25%, a w wydarzeniach kulturalnych co drugie miejsce na widowni będzie musiało pozostać puste. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.