Zapraszamy do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele” w Moryniu

 

Kto lubi muzykę i chciałby spróbować samodzielnej gry na instrumencie, zapraszamy do spróbowania gry na prostym hawajskim instrumencie, jakim jest ukulele.

 Jest mniejsze od gitary, ma tylko cztery struny dzięki czemu prościej jest chwytać akordy - często wystarczy zagrać akord na jednej strunie. Więcej szczegółów o nauce gry na ukulele jest opisane w regulaminie naboru członków do „Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Ukulele”, który jest dostępne w studiu muzycznym MOK w Moryniu. Zapraszamy dzieci i młodzież od 5 do 18 lat. 


Prosimy o kontakt telefoniczny z instruktorem muzyki w celu umówienia się na indywidualne przesłuchanie muzyczne i rozmowę. 

W dniach 21, 22 i 27 października odbędą się warsztaty z gry na ukulele, przygotowujące do gry w orkiestrze. Uczestnicy warsztatów zostaną wyłonieni podczas wstępnego przesłuchania muzycznego po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z instr. muz. Ewą Kwiecień, 

Orkiestra powstaje w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego - SPOŁECZNIK na lata 2019-2021. 

Projekt ten realizuje grupa rodziców przy współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Moryniu. tel. 91 4146 123 w godz. 9.00 -17.00
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza