Drogowcy rozebrali chodnik i nie pozostawili wjazdu [foto]

Taki widok zastałam po przyjeździe z pracy (zdjęcie powyżej), robotnicy rozkopali chodnik i uniemożliwili mi wjazd na moją posesję - napisała do nas nasza czytelniczka. 

Na ulicy Rogozińskiego w Chojnie rozpoczął się długo wyczekiwany remont. Wzdłuż ulicy powstanie nowy chodnik, ten obecny pamięta jeszcze czasy PRL. Prace drogowe to zawsze spore utrudnienie dla kierowców i pieszych. 

Pani Karolina wróciła z pracy i nie mogła wjechać na swoją posesję, Rozebrano stare płyty chodnikowe ale nie zrobiono wjazdu. Podobny problem ma również inny mieszkaniec. Wzdłuż drogi znajduje się sporo domów, w większości robotnicy umożliwili korzystanie z wjazdów pozostawiając usypaną drogę z ziemi. 

- Robotnicy na chwile obecna uniemożliwili mi wjazd na własna posesje, Aczkolwiek inni sąsiedzi maja zrobione podjazdy - rozkłada ręce nasza czytelniczka. 

Pozostaje mieć nadzieję, że problem z wjazdem zostanie błyskawicznie rozwiązany. 

Udało nam się porozmawiać z wykonawcą inwestycji - nasi pracownicy zawsze pytają się domowników, czy możemy rozkopać wjazdy na dzień lub dwa, w przypadku gdy się nie zgodzą , wykonujemy prowizoryczny wjazd. Mimo wszystko przepraszamy, wjazd zostanie wykonany. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza