Sukcesy wokalne wokalistów z MOK w Moryniu w Międzynarodowych Festiwalach

Wokaliści Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu kontynuują próby muzyczne online i nieustannie pracują nad repertuarem koncertowym i festiwalowym. Biorą aktywny udział w wielu internetowych konkursach. Miło nam poinformować o kolejnych osiągnięciach muzycznych wokalistów w międzynarodowych festiwalach. 
W International Festiwal Online „Golden Voice Malta 2020” międzynarodowe jury przyznało moryńskim wokalistom: 

Weronika Wieczorek – II miejsce 
Agata Kwiecień – IV miejsce 
Zofia Płowik – V miejsce 
Giannis Podgórny – V miejsce 

pod tym linkiem możemy posłuchać uczestników Festiwalu z dwudziestu kilku krajów: https://www.youtube.com/channel/UCZi2-NEShza1z8Nwv6RAPVQ/videos

Ogromnym sukcesem naszych wokalistów są specjalne wyróżnienia przyznane w XIII Międzynarodowym Internetowym Festiwalu Sztuki "Orpheus In Italy 2020", zorganizowanym przez Art Center „Karnolski” we Włoszech. 
21 listopada odbyła się na festiwalowym kanale you tube uroczysta Gala przyznania nagród i wyróżnień, wśród których są i moryńscy wokaliści:  Weronika Wieczorek, Zofia Płowik, Agata Kwiecień - Special Prize La voce di venezia (z wł. Głos Wenecji), Giannis Podgórny - Special Prize DEBUTTO D'ORO – (z wł. Debiut Złoty) 

Zapraszamy do obejrzenia uroczystej Gali przyznania nagród i wyróżnień: https://www.youtube.com/watch?v=NLXqS4hnWiI&feature=youtu

W imieniu dzieci i rodziców bardzo dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego za wsparcie finansowe w pokryciu kosztów uczestnictwa
w międzynarodowych festiwalach. 

Gratulujemy naszym młodym, wspaniałym artystom sukcesów, wytrwałej i owocnej pracy wokalnej, i zapraszamy do dalszej pracy w trybie online – nie poddajemy się! Odkrywamy nowe sposoby nauki zdalnej i komunikowania się pomimo utrudnionej codzienności. 

Studio muzyczne jest otwarte na nowe możliwości zdalnej nauki śpiewania i grania dla każdego mieszkańca gminy Moryń - najmłodszego i najstarszego. 

Zapraszamy, więcej informacji w studiu muzycznym, e-mail: studio@mokmoryn.pl

instr. muz. 
Ewa Kwiecień 
MOK w Moryniu
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza