Reklama [góra]


Nowe nośniki informacyjne w Gryfinie dzięki grantowi od PSE


Gmina Gryfino postawiła w centrum miasta dwa podświetlane nośniki informacyjne. Citylighty będą pomocne m.in. w przekazywaniu informacji o COVID-19. Zakup i montaż został sfinansowany z grantu, jaki gmina otrzymała od Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”.

Nośniki poszerzą możliwości dotarcia z informacjami – w tym dotyczącymi pandemii COVID-19 - do mieszkańców Gryfina, zwłaszcza do seniorów i osób niekorzystających na co dzień z Internetu. Kolorystyka nośników nawiązuje do identyfikacji wizualnej Gminy Gryfino. W planach jest postawienie kolejnych o podobnej specyfikacji, dzięki czemu gmina zyska spójny system informacyjny.

PSE w ramach prowadzonych przez siebie inwestycji włączają się we współtworzenie i rozwijanie lokalnej przestrzeni publicznej i infrastruktury społecznej. Służy temu ogólnopolski, dobrosąsiedzki program grantowy „WzMOCnij swoje otoczenie”. Na terenie naszej gminy spółka modernizuje obecnie linię 400 kV Krajnik-Vierraden. Dzięki tej inwestycji zwiększy się niezawodność dostaw energii w północno-zachodniej Polsce.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.