Reklama [góra]


Policja zatrzymała podejrzanego o szereg włamań w ChojnieFunkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie serii włamań i kradzieży w Chojnie. 

W okresie świątecznym doszło do kilku włamań do domów, mieszkań i garaży na terenie Chojny. Włamywacza widziano w różnych częściach miasta. Zarejestrowała go również kamera monitoringu. Pisaliśmy o tym w artykule Seria włamań i kradzieży w Chojnie. Czy ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć?

W poniedziałek około godziny 21:25 funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie zatrzymali w pociągu relacji Szczecin-Mieszkowice 20-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu gryfińskiego, podejrzewanego o dokonanie szeregu włamań do mieszkań oraz kradzieży na terenie Chojny i okolic. 

- Mając na uwadze dobro postepowania dodać mogę jedynie, ze sprawa jest rozwojowa, a postępowanie prowadzone jest przez Komisariat Policji w Chojnie. Jednocześnie apelujemy do państwa o zamykanie, w szczególności w porach wieczornych oraz nocnych, swoich domów i mieszkań. Sprawdzajmy czy drzwi wejściowe, balkonowe oraz garaże są zamknięte. Nie ułatwiajmy "pracy" złodziejom - mówi w rozmowie z nami sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.