Gryfińska siłownia The Body zapowiada ponowne otwarcie. Klienci mogą zostać... członkami Kadry NarodowejRząd zaostrzając ograniczenia teoretycznie całkowicie zablokował możliwość omijania zakazu działalności siłowni i klubów fitness! W nowym rozporządzeniu znalazły się zapisy, które miały sprawić, że siłownie zostaną bezwzględnie zamknięte. Kolejny raz kreatywnością popisało się szefostwo gryfińskiego klubu The Body. Zapowiedzieli niebawem otwarcie siłowni. 

- Otwieramy The Body. Znaleźliśmy Sposób na bezpieczne i zgodne z prawem Ponowne otwarcie The Body na nowych zasadach - napisano na facebooku. 

Według obowiązującego rozporządzenia Rady Ministrów  21 grudnia 2020 roku do dnia 17 stycznia 2021 r. ustanawia się zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców (...) działalności polegającej na prowadzeniu: (...) klubów i centrów fitness. Kluczowy jest jednak podpunkt "b", który mówi "z wyłączeniem siłowni, klubów i centrów fitness dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych. Właśnie ten zapis chce wykorzystać gryfiński klub. 

W niedzielę 10 stycznia w The Body, które znajduje się w obiekcie Centrum Wodne Laguna, będzie zbierana lista chętny do zakupu... licencji zawodniczej, która automatycznie nada status członka kadry narodowej. Koszt licencji to 20 złotych. Zapowiedziano, że klub ponownie zostanie otwarty we wtorek lub środę. 

To kolejny raz, gdy szefostwo klubu popisuje się kreatywnością. Ostatni raz o The Body pisaliśmy w artykule Gryfińska siłownia będzie otwarta! The Body zrobi zawody dla klubowiczów.

Z powodu lockdownu wprowadzonego przez rząd sytuacja wielu polskich przedsiębiorców jest tragiczna. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza