Reklama [góra]


Mieszkańcy stworzyli aleję drzew, złodzieje zniszczyli ich pracę


Mieszkańcy Mirowa zwracają się o pomoc we wskazaniu złodzieja i skradzionej własności gminy. Ktoś ukradł paliki zabezpieczające młode drzewka. 

W listopadzie mieszkańcy tej urokliwej miejscowości w gminie Moryń stworzyli "Aleję Gwiazd Polskich Sadów". W pasie drogowym drogi w kierunki Gądna zasadzono drzewa owocowe. Pisaliśmy o tym w artykule Aleja Gwiazd Polskich Sadów w Mirowie. Niestety niedawno doszło do kradzieży... 

Skradzionych zostało 26 drewnianych palików zabezpieczających młode drzewka przy alei owocowej w Mirowie w kierunku ścieżki rowerowej.

Alej owocowa, czyli „Aleja Gwiazd Polskich Sadów to projekt w ramach Strategii Rozwoju Gminy Moryń. Jego celem jest rewitalizacja starych alei owocowych w sołectwie Mirowo i w dalszym okresie czasu w całej gminie Moryń.

Niestety są ludzie , których poziom rozwoju społecznego, obywatelskiego i patriotycznego stoi na niedostatecznym poziomie. Prosimy wszystkich , którzy coś wiedzą o tej sprawie o kontakt z Sołtysem Mirowa, Urzędem Gminy w Moryniu lub z Policją.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.