Reklama [góra]


Przez 45 lat pracował w cedyńskim urzędzie. Pan Kazimierz odchodzi na zasłużona emeryturę


Pan Kazimierz Pociej przez 45 lat pracował w Urzędzie Miejskim w Cedyni. Taki staż pracy w jednym miejscu robi duże wrażenie. W styczniu 2021 roku przeszedł na w pełni zasłużoną emeryturę. 

W poniedziałek, 25 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Cedyni odbyła się kameralna uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę długoletniego pracownika naszego urzędu Kazimierza Pocieja.

Pan Kazimierz pracował w Urzędzie od lipca 1976 r., w którym zajmował się nadzorem nad remontami dróg, oświetleniem. Sprawował także nadzór nad utrzymaniem czystości i porządku w gminie. W swoim dorobku zawodowym miał udział w budowie tak ważnych dla naszej społeczności inwestycji jak: wodociągi, kanalizacja i oczyszczalnia ścieków w Cedyni, przedszkole i szkoła podstawowa w Cedyni. Ratował nas przed powodzią stulecia w 1997r. Znany był ze swojej skrupulatności, sumienności i ogromnej wiedzy.

Składamy na ręce Pana Kazimierza podziękowania za 45 lat pracy, za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę na dobro i rzecz Gminy. Wyrażamy także nadzieję, że nie zapomni Pan o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Będzie Pan u nas zawsze mile widzianym gościem. Życzymy samych pogodnych i radosnych chwil, a przede wszystkim dużo zdrowia i radości na emeryturze - napisano na stronie Urzędu Miejskiego w Cedyni. My również dołączamy się do tych życzeń. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.