Reklama [góra]


Znany lekarz Krzysztof Gójdź zaszczepił się na covid-19 i spotkał się z hejtem

Krzysztof Gojdź znany lekarz medycyny estetycznej, który pochodzi z Dębna, w ostatnich dniach zaszczepił się na koronowiusa i jednocześnie relacjonował wydarzenie na portalu społecznościowym. 

- Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie! Nie "górniakujmy". Słuchajmy się ekspertów. Ja już po i...nie świecę na neonowo. Druga dawka szczepionki czeka na mnie w Miami po 3 tygodniach Tak! Czuję się już bezpieczniej, wkraczając w Nowy Rok 2021 z odpowiedzialnością i nadzieją na powrót do normalnego świata. Zróbcie to samo. - czytamy na jego profilu w mediach społecznościowych. 

Podejście lekarza do tematu szczepień nie spodobało się wszystkim internautom. Pod jego postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy:  

"Kolejna sprzedajna k..a. Bravo! Pytanie! Sol fizjologiczna? Odpowiedz człowieku szczerze ludziom…Przejście na drugą stronę będzie paskudne niestety" -

Przecież na tym nagraniu widać, że nie doszło do żadnego zaszczepienia się, jak można tak ludzi okłamywać.

Opłacają osoby lubiane na fb bo myślą, że wszyscy pójdą za nimi. Celebryci to idioci, zrobią wszystko.

Sam zainteresowany komentując sprawę w następujący sposób - antyszczepionkowym trollom, którzy tak się rozhulali w komentarzach pod moim postami o szczepieniu mówię: nie zakrzyczycie mnie and f..ck off!!!

Gójdź jest lekarzem medycyny estetycznej. Prowadził własną klinikę w Warszawie, jego klientami były między innymi gwiazdy i celebryci. Wystąpił również w popularnym telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami" i filmie "Botoks" Patryka Vegi. Obecnie mieszka w USA. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.