Reklama [góra]


Kolejne niesamowite zdjęcia paralotniarza. Przytulone dziki hitem w sieci [foto]Ogromnym zainteresowaniem w internacie cieszą się zdjęcia legowiska dzików. Fotografię wykonał mieszkaniec naszego regionu - motoparalotniarz Norbert Pająk.  

Motoparalotniarz z grupy Motoparalotnie nad Odrą, niesamowite fotografie jego autorstwa już kilkukrotnie publikowaliśmy na łamach naszego portalu. Tym razem zrobił serię zdjęć wykonał z drona niedaleko Chojny. Widzimy na nich śpiące zwierzęta. 

- Lubię latać, a dzięki temu że z góry widać lepiej to już niejednokrotnie udało mi się zobaczyć i uwiecznić na fotografii coś czego stąpając po ziemi nie widać. Tym razem w mój obiektyw trafiły dziki, na fotografiach widać jak śpią razem w barłogach, i czują się bezpiecznie...  W moim lataniu najbardziej podoba mi się to, że latając w tych samych miejscach za każdym razem można zobaczyć i odkryć coś fantastycznego. Po więcej zdjęć zapraszam na strony które współtworzę: Motoparalotnie nad Odrą Oraz Foto z nieba - napisał Pająk, pilot z grupy Motoparotnie nad Odrą.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.