Mieszkańcy gmin Moryń i Mieszkowice mogą wziąć udział w bezpłatnych badaniach covid-19


Mieszkańcy gminy Moryń i Mieszkowice mogą wziąć udziału w Zachodniopomorskim Programie Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19. Program ma na celu identyfikację osób po kontakcie z wirusem SARS CoV-2 odpowiedzialnego za chorobę COVID-19, oraz weryfikację aktywności tego zakażenia metodą molekularną. 

Badanie odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 r. od godz. 8.00 w Sali widowiskowej MGOK Mieszkowice. ul. Kościuszki 48 natomiast od godz 14 w sali Geoparku w Moryniu, Plac Wolności 2 Warunkiem do jego przystąpienia jest wpisanie się na listę i wypełnienie ankiety.

Rubrykę z pomiarem temperatury ciała ankietowanego należy zostawić niewypełnioną. Temperatura zostanie zmierzona i wpisana przed badaniem. Wypełnioną ankietę należy wziąć ze sobą na badanie. Ankiety będą także dostępne na miejscu badania, jednak wcześniejsze ich wypełnienie, skróci czas oczekiwania, zapobiegnie tworzeniu się kolejek Ankieta dostępna do pobrania poniżej.

Osoby chętne do udziału w badaniu proszone są o zgłoszenia
  • Gmina Mieszkowice- tel 914145 339
  • Gmina Moryń-tel. 91 466 79 50 podając swoje dane: imię, nazwisko, pesel i numer telefonu, najpóźniej do 04 marca 2021 r. do godz. 14.00.
Po zadeklarowaniu chęci udziału w badaniu obecność jest obowiązkowa.

Kto może wziąć udział w badaniu?

  • KOBIETY w wieku od 18 do 59 lat (decyduje rok urodzenia)
  • MĘŻCZYŹNI w wieku od 18 do 64 lat (decyduje rok urodzenia), którzy ze względu na wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych w kraju i zagranicą
WAŻNE! Osoba zgłaszająca się na badanie nie może mieć objawów takich jak: Kaszel, gorączka, duszność czy brak węchu i smaku!!!
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza