Dwie porażki Victorii w III lidze tenisa stołowego


W ubiegłą sobotę Victoria Chojna meczami wyjazdowymi z Trzynastką Szczecin oraz II UKS Champion Police rozpoczęła rundę rewanżową w III lidze tenisa stołowego.

W pierwszym sobotnim meczu rozegranym w Szczecinie Victoria doznała minimalnej porażki z doświadczoną drużyną gospodarzy 4:6. Z przebiegu spotkania remis był w zasięgu naszej drużyny, o końcowym wyniku zadecydowały ostatnie dwa pojedynki, które niestety zakończyły się porażkami chojeńskiej drużyny.

W meczu z Trzynastką Szczecin Victoria wystąpiła w następującym składzie (przy nazwisku zdobyte pkt.):

Stół nr.1 - Robert Bałachowski -2pkt, Michał Olejnik -0,5pkt
Stół nr.2 - Maciej Stadnik -1pkt, Michał Grabczak -0,5pkt
Skład uzupełnili: Grzegorz Moliński oraz Tomasz Bałachowski

W kolejnym spotkaniu rozegranym w Policach Victoria pomimo ambitnej postawy doznała drugiej porażki. Po ośmiu rozegranych pojedynkach Victoria remisowała z II UKS Champion Police 4:4 . Zapowiadały się spore emocje , pojawiła się realna szansa na wywalczenie co najmniej jednego pkt. Niestety tak jak w meczu w Szczecinie w ostatnich dwóch pojedynkach „górą” byli gospodarze zwyciężając ostatecznie w całym meczu 6:4.

Skład naszej drużyny oraz zdobyte pkt.:

Stół nr.1 - Robert Bałachowski -1pkt, Michał Olejnik -0,5pkt
Stół nr.2 - Maciej Stadnik -1pkt, Michał Grabczak -0,5pkt, Grzegorz Moliński -1pkt.
Skład uzupełnił: Tomasz Bałachowski

Po pierwszej serii spotkań rundy rewanżowej Victoria w dalszym ciągu zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Kolejne emocje ligowe już w najbliższą sobotę , tym razem Victoria we własnej hali podejmować będzie dwie drużyny KTS Koszalinianin Koszalin. Mecze odbędą się będą bez udziału publiczności.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza