Kto faworytem do awansu w okręgówce? Rusza pilarska wiosna!


Do gry na boiska i stadiony po kilkumiesięcznej przerwie wracają zawodnicy klasy okręgowej. Mistrza jesienni będzie bronić Odra Chojna.

Czas na analizie i podsumowanie okresu przygotowawczego, który w tym roku ze względu na pandemiczne obostrzenia był znacznie krótszy. W walce o awans na pewno będą liczyć się takie zespoły jak Odra Chojna, Pogoń Barlinek, Morzycko Moryń i Dąb Dębno.

Odra Chojna 

Drużyna rozegrała siedem sparingów a wyniki robią wrażenie - 6 zwycięstw, 1 remis i żadnej porażki. 37 strzelonych goli i tylko 5 straconych. Trenerem jest Piotr Janicki. 

Warta II Gorzów - Odra Chojna 0-8
Odra Chojna - Zjednoczeni Przytoczna 4-0AP 
Warta Gorzów - Odra Chojna 2-4
Meprozet Stare Kurowo - Odra Chojna 2-2
Odra Chojna - KS Rąpin 3-0
Odra Chojna - Sokół Goscim 2-0
Odra Chojna - LZS Bobrówko 14-1

Pogoń Barlinek

W zimę pierwszy zespół Pogoni rozegrał siedem spotkań sparingowych. W siedmiu rozegranych grach Pogoń zdobyła 33 bramki. Trenerem jest Michał Daiaków. Drużyna jest wiceliderem rozgrywek z dorobkiem 34 punktów.

Pogoń 6:2 vs Polonia Giżyn 
Pogoń 5:5 vs Róża Różanki 
Pogoń 2:0 vs Biali Sądów 
Pogoń 6:1 vs KS Zwolbet Spartak Deszczno  
Pogoń 10:1 vs MKS Łucznik Strzelce 
Pogoń 2:9 vs Warta Gorzów 
Pogoń 5:5 vs Sokół Pyrzyce 

Morzycko Moryń rozegrało kilka spotkań kontrolnych, między innymi z drużynami z Gryfina czy Stargardu. Na swoim koncie mają 34 pkt zajmują trzecie miejsce. 

Morzycko - Energetyk Gryfino 4-1 
Kluczevia Stargard - Morzycko 4-2
Stal Szczecin - Morzycko 1-2

Trenerem zespołu jest Paweł Zatorski, jego zespół ma tylko trzy punkty straty do Odry. Stracie z odwiecznym rywalem zaplanowanie jest na miesiąc maj. 

Dąb Dębno  zagrał między innymi z Polonią Słubice ci Stalą Sulęcin. Mecz z rezerwami Pogoni  Szczecin został odwołany. Trenerem jest Marcin Domagała. 

Dąb  - Polonia Słubice 2-4 
Dąb- Stal Suleciń 6-1
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza