Bezpłatne badanie na przeciwciała covdi-19 w Widuchowej i w Trzcińsku-Zdroju


W Widuchowej i w Trzcińsku Zdroju będzie można skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał Sars CoV-2. 

Badania odbywają się w ramach Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-CoV-2 i Choroby COVID-19. Mają na celu identyfikację osób po kontakcie z wirusem SARS CoV-2 odpowiedzialnego za chorobę COVID-19. Badanie na obecność przeciwciał w kierunku SARS-COV-2 (pobranie krwi) jest nieodpłatne a warunkiem do jego przystąpienia jest wpisanie się na listę i wypełnienie ankiety. 

Udział w badaniu mogą wziąć: Kobiety w wieku od 18 do 59 lat (decyduje rok urodzenia), Mężczyźni w wieku od 18 do 64 lat (decyduje rok urodzenia), którzy ze względu na wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych w kraju i zagranicą oraz związanym z tym przemieszczaniem środkami transportu, czy też przebywaniem w środowisku wielu innych osób, mogły ulec zakażeniu. 

Osoby zgłaszające się na badanie nie mogą mieć objawów takich jak kaszel, gorączka, duszność czy brak węchu i smaku. 

Badanie odbędzie się w sobotę 17  kwietnia. W Trzcińsku Zdroju w godzinach 8:00 - 12:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Ceglanej a w Widuchowej w godzinach 15:00 - 19:00 w Szkole Podstawowej na ulicy Barnima III 1. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza