"Wysyp" nietrzeźwych kierujących na drogach powiatu gryfińskiego

Pomimo surowych kar, wciąż znajdują się osoby, które decydują się wsiąść za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu. 

W sobotę 3 kwietnia około godz. 16:25 w Dębogórze policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej motoroweru marki Barton ujawnili, że 28-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, kierował będąc w stanie nietrzeźwości. Alkomat pokazał około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W tym samym dniu, około godz. 18:00 w Gryfinie na ul. Łużyckiej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas czynności związanych z kontrolą drogowa pojazdu osobowego marki Audi ujawnili, że 28-letni kierujący, posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie.


W niedzielę 4 kwietnia około godz. 23:00 w miejscowości Banie policjanci z tamtejszego posterunku podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki BMW ujawnili, że 23-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie po użyciu alkoholu.

Tego samego dnia, około godz. 21:50 w Radziszewie na ul. Szczecińskiej funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego podczas kontroli drogowej pojazdu marki Mercedes ujawnili, że 28-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu polickiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W poniedziałek 12 kwietnia około godz. 11:50 w Cedynia policjanci z tamtejszego posterunku podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Citroen ujawnili, że 52-letni kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości. Kierujący miał blisko 2 promile alkoholu. Ponadto mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza