"Dzień, który na zawsze zmienił nasze życie" - ruszyła zbiórka dla Pana Krzysztofa


Internauci prowadzą zbiórkę na rzecz Pana Krzysztofa mieszkańca naszego regionu. Mężczyzna doznał udaru niedokrwiennego.

Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc cel zbiórki to półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym. Publikujemy treść apelu.

- Tak bardzo chciałam, by jesień naszego życia była czasem, w którym wspólnie odpoczniemy, nacieszymy się sobą, nacieszymy się spokojem, na który przecież tak zasługiwaliśmy. Niestety 29 marca 2021 Krzysztof przeszedł udar niedokrwienny, który doprowadził do niedowładu prawostronnego oraz afazji. Ten dzień już na zawsze zmienił życie naszej rodziny. Krzysztof to mąż, ojciec, dziadek, człowiek, który zawsze był gotów by pomóc, spokojny i opanowany, sumienny i pracowity... Krzysztof, by móc zawalczyć o powrót do sprawności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji, a także profesjonalnej opieki. Koszt pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym jest zbyt duży dla naszej rodziny, a musimy zrobić, co tylko się da, by móc, choć częściowo zawalczyć o codzienność, którą jeszcze do niedawna mogliśmy się cieszyć

Linki do zbiórki dostępny jest tutaj: Pomagamy Krzysztofowi
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza