Licytacja dla Rafała Stankowskiego, który uległ poważnemu wypadkowi [video]


Trwają internetowe licytacje, których celem jest wsparcie leczenia mieszkańca naszego regionu Rafała Stankowskiego. Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi. 

Rodzina znajomi i przyjaciele oraz ludzie dobrego serca zachęcają do pomocy. Rafał doznał poważnych obrażeń. 

Myśl o niepełnosprawności przeraża każdego człowieka. Czasem wydaje nam się, że osoby kochające sport przeżywają to podwójnie. To nie tylko utrata pełnej sprawności, ale także utrata pasji… Hobby, któremu poświęcało się bardzo dużą część swojego życia. Rafał jest piłkarzem, jednak marzenia o sportowej karierze zostały całkowicie zrujnowane przez wypadek. Podczas tej pechowej podróży, Rafał był pasażerem. Nic nie mógł zrobić...Konsekwencją wypadku jest uraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. By móc wrócić do normalnego życia, a być może nawet do sportu, potrzeba bardzo kosztownej rehabilitacji. Na szczęście, Rafał zakwalifikował się na 4-miesięczny turnus, który ma na celu poprawę jego sprawności. Bardzo martwimy się o jego zdrowie, w związku z tym prosimy o pomoc, ponieważ koszt turnus przekracza finansowe możliwości rodziny Rafała.

W akcję pomocy zaangażował się uczestnik programu TOP Model Ernest Morawski. Na licytację trafiła fotografia prosto z panelu, wręczona przez Joannę Krupe w pierwszym odcinku programu, sezonu 9. To właśnie tym zdjęciem Ernest zwyciężył ten odcinek, pokonując resztę uczestników. Na ujęciu wykonanym przez Zosię Promińską nie zabraknie dla również autografu oraz podziękowań za udział w licytacji dla Rafała.

Jak zapowiada jedna z organizatorek wydarzenia online -  szykujemy coś  dla fanów polskiego rapu czy też polskiego kina.

Więcej informacji i aukcji zajedziemy pod linkiem: LICYTACJA DLA RAFAŁA STANKOWSKIEGO! oraz na portalu społecznościowym  Licytacje dla Rafała Stankowskiego
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza