"Przystanek Klępicz" i Pani Jolanta Kurpiel w programie Dzień Dobry TVN [video]

Historie panie Jolanty Kurpiel poznali już mieszkańcy regionu teraz czas na mieszkańców całej Polski. Po naszych publikacjach dotyczących niezwykłego miejsca przy drodze rowerowej R20, reportaż o "Przystanku Klępicz" wyemitowano w poniedziałek 31 maja w programie "Dzień Dobry TVN". 

Jolanta Kurpiel choruje na raka piersi. Mimo problemów ze zdrowiem zdecydowała się otworzyć tzw. miejsce obsługi rowerzystów. Skąd wziął się pomysł na taki punkt? Na jaką "obsługę" mogą liczyć cykliści?

Miejsce odpoczynku w Klępiczu zna każdy miłośnik rowerów, który poruszał się ścieżką R20 na odcinku Trzcińsko Zdrój - Siekierki. Zmęczeni podróżą cykliści mogą się tu zatrzymać, aby odpocząć, napić się kawy czy herbaty. 

Nasz reporter i miłośnik kolarstwa Paweł Sławiński odwiedził stację Klępicz ostatni raz w maju, efektem tego był reportaż, który można znaleźć na naszym portalu w artykule Stacja Klępicz" gotowa na przyjęcie rowerzystów. Zobacz niezwykłe miejsce przy drodze rowerowej R20

Tym niezwykłym miejscem zainteresowali się dziennikarze ogólnopolskiej stacji TVN, materiał o Stacji Klępicz został wyemitowany w poniedziałek 31 maja w "Dzień Dobry TVN". Jeżeli nie zdążyliście go obejrzeć, możecie to zrobić na stronach TVN: Jolanta Kurpiel stworzyła niezwykłe miejsce dla rowerzystów. "Nikt nikomu tutaj niczego nie wylicza" [kliknij].

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza