Chojeńscy kolarze na podium w II edycji Zachodniopomorskiego Pucharu MTB w Puszczy Bukowej

Chojeński kolarz Ariel Kozłowski ponownie stanął na podium w zawodach z cyklu "Zachodniopomorski Puchar MTB". II edycja wyścigu odbyła się w niedzielę 25 lipca w szczecińskiej Puszczy Bukowej.

Organizatorzy przygotowali wymagającą trasę o długości 20 km i 500 przewyższeń. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: mini (jedna pętla), mega (dwie pętle) i giga (trzy pętle).

Ariel Kozłowski (Moya Racing Team) ścigał się na dystansie mega o długości około 40 km. Wyścig zakończył ze świetnym wynikiem - 6. miejsce w OPEN i podium w kategorii - 3. miejsce w M4 (czas: 2:12:46). W Open wygrał klubowy kolega - Adrian Zimny z czasem 2:02:45.

Pierwsze miejsce w kategorii M6 zajął kolejny chojnianin, Jan Kozłowski, który ścigał się na dystansie mini (czas: 01:29:12).

Na zdj. Od lewej Ariel Kozłowski i Jan Kozłowski.