Ból kręgosłupa? Ważna jest diagnoza i szybkie podjęcie leczenia.


Ból kręgosłupa to jeden z powszechnych problemów zdrowotnych człowieka. Jest wiele możliwych przyczyn tych dolegliwości. Najczęściej do jego powstania przyczynia się niezdrowy tryb życia - praca siedząca, brak aktywności fizycznej czy otyłość. Ból może być również skutkiem urazu lub choroby.

Pozbycie się bólu kręgosłupa na zawsze, a przynajmniej na dłuższy okres, jest problemem, z którym zmaga się wiele osób. Ból, cierpienie, niemożność wykonywania pracy zawodowej i obowiązków domowych, przyjmowanie dużych ilości leków przeciwbólowych to często codzienność. Warto w tym przypadku skorzystać z pomocy specjalisty.

- Najważniejsze jest rozpoznanie przyczyny dolegliwości. Dokonuję tego na podstawie zebranego wywiadu, dokładnego badania chorego oraz analizy badań dodatkowych: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, badań radiologicznych, EMG i innych (podczas wizyt warto zabrać ze sobą wyniki badań, które najczęściej pacjent otrzymuje na płytach CD). Moim zadaniem jest pomoc Państwu w powrocie do zdrowia, do normalnej aktywności życiowej, do pracy - podkreśla dr Robert Kaczor.

Wybór odpowiedniej metody leczenia i właściwego sposobu postępowania z chorobą teraz i w przyszłości umożliwia utrzymanie dobrej jakości życia pacjentów.

Dr n. med. Rober Kaczor to absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiada doktorat i specjalizację w zakresie neurochirurgii oraz 30 letnie doświadczenie zdobyte na salach operacyjnych. Specjalizuje się w nowoczesnej, małoinwazyjnej chirurgii kręgosłupa, która charakteryzuje się tym, że pacjenci nie przechodzą skomplikowanej operacji i szybkim okresem powrotu do sprawności. Wspólnie z żoną Małgorzatą, która jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, prowadzi uznany w regionie gabinet M&R Kaczor.

- Dzięki zastosowaniu indywidualnie dopasowanych metod likwiduję dyskomfort oraz przyczyny bólu. Podczas wizyty możliwy jest natychmiastowy zabieg przeciwbólowy wyłączający odczucie bólu - dodaje dr Robert Kaczor - Zajmuję się leczeniem chorób układu nerwowego i kręgosłupa. Konsultuję i udzielam porad, kwalifikuję do leczenia operacyjnego. W przypadku chorób kręgosłupa jestem w stanie w wielu przypadkach usunąć dolegliwości bólowe za pomocą blokad przeciwbólowych i leczniczych, które wykonuję pod kontrolą USG. Zastosowanie USG umożliwia precyzyjne podanie leku w miejsce zmienione chorobowo, dzięki czemu wzrasta skuteczność leczenia.

Dr Kaczor pomógł już tysiącom pacjentów o czym świadczą setki opinii, które można przeczytać w internecie.

- Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz, który szczegółowo i na spokojnie wyjaśnia. Nie patrzy na zegarek podczas wizyty, tylko na to, aby pacjent czuł się zaopiekowany. Polecam z całego serca! - to tylko jedna z niewielu opinii, które można przeczytać o doktorze w serwisie ZnanyLekarz.pl - Pan doktor w pełni zaangażowany, przeczytał i obejrzał wszystkie badania, przeprowadził szczegółowy wywiad i badania. Jako jedyny lekarz Znalazł problem, zlecił badania i przestawił plan leczenia. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Dr Robert Kaczor przyjmuje w prywatnym gabinecie znajdującym się w Szczecinie przy ulicy Hugo Kołłątaja 19/1. Cena wizyty zaczyna się już do 200 złotych. Istnieje możliwość płatności gotówką i kartą. Zarejestrować się na wizytę można pod nr tel. 790 60 60 40.

Zakres świadczeń:
 • interpretacja wyników badań, ocena patologii układu nerwowego,
 • ocena neurochirurgiczna i kwalifikacja do ewentualnego leczenia operacyjnego,
 • konsultacje ukierunkowane na rozpoznawanie i leczenie bólu powodowanego przez choroby kręgosłupa.
Wykonuję:
 • blokady kręgosłupa odcinka: szyjnego, piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego
 • blokady przeciwbólowe kręgosłupa
 • blokady lecznicze kręgosłupa z użyciem:
  - kolagenu
  - kwasu hialuronowego
  - osocza bogatopłytkowego
  - fibryny bogatopłytkowej
  - komórek macierzystych
  - sterydów
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza