Od dziś sprzedasz nieruchomość z "Pactum Zarządzanie i Nieruchomości"


"Pactum Zarządzanie i Nieruchomości" Sp. z o.o. zaprasza Państwa do współpracy w zakresie obrotu nieruchomościami (lokale użytkowe, domy, mieszkania, działki). Kompleksowa usługa w atrakcyjnych cenach.

Uwaga! Dodatkowy rabat dla osób sprzedających lokale w zarządzanych przez naszą spółkę wspólnotach mieszkaniowych.

Kontakt telefoniczny: 608 795 709 lub 665 860 741

Pactum Zarządzanie i Nieruchomości Sp. z o.o zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami powierzonymi oraz doradztwem w tym zakresie. Jesteśmy również firmą zajmującą się obrotem nieruchomościami na rynku szczecińskim i zachodniopomorskim. Naszym atutem oprócz doświadczenia jest wykwalifikowana kadra posiadająca niezbędne umiejętności. 
Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę administracyjną z wykorzystaniem nowoczesnych technik zarządczych i marketingowych. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w biurze, a także poprzez kontakt telefoniczny oraz komunikując się za pomocą poczty elektronicznej. W swoich działaniach przestrzegamy zasad zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowej, Standardach Zawodowych Zarządców Nieruchomości i pośredników, a przede wszystkim kierujemy się zasadą ochrony interesów naszych klientów oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę. 

Staramy się maksymalnie odciążyć Państwa od uciążliwych, aczkolwiek niezbędnych formalności związanych z bieżącym zarządzaniem obiektem budowlanym oraz spełniając jednocześnie standardy określone przez przepisy prawa, a w tym „Ustawę o gospodarce nieruchomościami”, „Ustawę o własności lokali”, „Kodeks cywilny”, ”Prawo budowlane” i inne.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza