Piłkarze GKS Kołbacz z awansem. Zagrają w A klasie.


Piłkarze GKS Kołbacz zdecydowanie wygrali rozgrywki szczecińskiej B-klasy grupy trzeciej w sezonie 2020/2021. 

W pokonanym polu pozostawili Okręt Szczecin i Rybak Trzebież. 55 zdobytych punktów i 99 zdobytych goli bardzo cieszy kibiców futbolu w gminie, bo zespół - po różnych perturbacjach - rozpoczął działalność w maju ub.r. To doskonały przykład dla grup młodzieżowych, które są coraz liczniejsze.

18 wygranych, 1 remis i tylko 1 porażka - oto bilans zespołu z Kołbacza. Postawa piłkarzy GKS napawa optymizmem. Podobnie jak organizacja klubu i rozwój struktur. 

Dotyczy to kategorii młodzieżowych, bowiem priorytetem założycieli był właśnie rozwój grup dziecięcych i juniorskich. W przeciągu roku powstały grupy skrzatów, żaków, młodzików i trampkarzy. Młoda kadra ma w kolejnych latach zasilać szeregi zespołu seniorów, który już na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans do Klasy A. Drużyna z Kołbacza pokonała m.in. 12:0 Future Szczecin, 11:2 Victorię Przecław czy 13:2 Pionier Szczecin. Czy tak prezentować się będą futboliści GKS w sezonie piłkarskim 2021/2022 przekonamy się w sierpniu. Wówczas zaplanowano start rozgrywek Klasy A.

fot.Stare Czarrnowo 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza