Z kijkami po zdrowie nad Jezioro Leśne [foto]


W niedzielne popołudnie mieszkańcy Rurki, Strzelczyna i Kamiennego Jazu uczestniczyli w rajdzie pieszym. Był to drugi z trzech zaplanowanych rajdów Nordic Walking w ramach projektu „ Sport kluczem do zdrowia”. Pogoda oraz frekwencja dopisała. Hasłem przewodnim rajdu tym razem było – zdrowe odżywianie.
Koniec rajdu miał miejsce nad Jeziorem Leśnym, a uczestnicy mieli do pokonania 5 kilometrową trasę pośród okolicznych pól i lasów. Na mecie na uczestników rajdu czekały zdrowe przekąski przygotowane przez mieszkańców Strzelczyna.

Dodatkową atrakcją był konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu przeprowadzony przez Panią dietetyk Iwonę Andrzejak. Najmłodsi uczestnicy rajdu otrzymali nagrody niespodzianki oraz pamiątkowe medale.

Główna nagroda rajdu Puchar Zdrowia tym razem trafiła do mieszkańców Kamiennego Jazu.
Dziękujemy uczestnikom rajdu za udział, wytrwałość i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie – już w sierpniu! Dziękujemy za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w organizację naszego wydarzenia: Burmistrz Gminy Chojna Barbarze Raweckiej, Pani Iwonie Andrzejak, Nadleśnictwu Chojna mieszkańcom Strzelczyna, Rurki i Kamiennego Jazu, Sołectwu Rurka, Strzelczyn i Kamienny Jaz.

Koło Gospodyń Wiejskich w Rurce
Stowarzyszenie Miłośników Jeziora Leśnego „Lago”
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza