Energia i moc na scenie! Poznajcie chojeński zespół Fluid [video]


Zespół Fluid to nowa grupa, którą tworzą muzycy z Chojny. Mieszkańcy naszego regionu mogli już kilkukrotnie posłuchać zespół na żywo podczas koncertów, które odbyły się w Chojnie i w Cedyni. 

Na początku czerwca, w mediach społecznościowych odbyła się premiera teledysku do utworu Aura z repertuaru Mroza. Klip obejrzano ją ponad dwa tysiące razy. Kila dni temu do sieci trafił film zza kulis, o tym jak wyglądało nagrywanie teledysku. 


FLuID to zespół, który powstał w listopadzie ubiegłego roku. Tworzą go muzycy oraz wokaliści z naszego regionu.

- Jest to mało spotykane, że zamiast jednego głównego wokalisty czy wokalistki zespół pochwalić się może aż trzema. W naszej grupie są to: Martyną Bartosewicz, Wanesa Adamska i Alicja Budzyń - mówi Aleksandra Bałachowska, opiekun muzyczny zespołu.

W skład wchodzą także: Damian Rumbuć (bas), Dariusz Kowal (gitara), Patryk Kuzia (gitara), Grzegorz Kurpiel (perkusja) i Przemysław Kaweński (instrumenty klawiszowe).

W mediach społecznościowych zespół opublikował kulisy pracy nad ww. teledyskiem - wszystko stworzyliśmy sami. Począwszy od nagrań audio, kończąc na złożeniu teledysku. Było bardzo dużo pracy ale z taką ekipą realizowanie projektów jest czymś niezwykłym - mówi Dariusz Kowal.

Do nagrań użyto czterech kamer oraz drona. Wszystko zarejestrowano w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie. Wisienką na torcie była kanapa, do której zamontowano kółka aby mogła jeździć...

FLuID kolejny koncert zagra 4 września w Reczu.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza