Aksamitny Festiwal czas wznowić [foto]


Po rocznej przerwie sołtys miejscowości Mirowo i stowarzyszenie Nasze Aksamitne Mirowo w gminie Moryń zaprasza w najbliższą sobotę 25 września na odświeżony i niecierpliwie oczekiwany Aksamitny Festiwal. 

- Ktokolwiek będzie chciał nam towarzyszyć, znajdzie nas bez wątpienia. Czas rozpoczęcia oficjalny to godzina 14:00. Czas zakończenia …. zależy od waszej frekwencji , wytrzymałości i chęci do rozmów - piszą organizatorzy. 

Planowane są atrakcje dla dzieci (bańki mydlane , malowanie twarzy, zabawy z klaczą i inne). Oczywiście nie obejdzie się bez spaceru po wsi i podziwiania kwiatowych zagród, rabatek i kompozycji. Zadaniem uczestników festiwalu będzie wyłonienie spośród zgłoszonych do konkursu zagród, rabatek i kompozycji tej jedynej, która otrzyma nagrodę publiczności. I teraz nowość !!. Żeby dać szansę wszystkim mieszkańcom Mirowa na uczestnictwo w zabawie , dodane zostały nowe kategorie w konkursie. W każdej kategorii wytypowany zostanie zwycięzca. Żaden uczestnik rywalizacji nie odejdzie z pustymi rękami.

Jak Mirowo, to nie obędzie się bez przepysznych wypieków i ciepłego jedzenia przygotowanego przez nasze gospodynie. Planujemy też pokaz - niespodziankę .

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza