Festiwal Miodów i żywności ekologicznej


Festiwal Miodów i żywności ekologicznej jest finansowany z programu "Społecznik na lata 2019-2021- Program Marszałkowski". Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach zaprasza na Festiwal Miodów i żywności ekologicznej. 

11 września od godziny 14.00 Mieszkowicki Plac Wolności zmieni się w targ miodów, produktów pszczelich, miodów pitnych, zdrowej żywności, wędlin oraz rękodzieła. Wspólnie uczestnicy przez cały dzień będą gotowali zupę dyniową, o godzinie 19 na scenie zobaczymy zespół „Radusza” , który zaprezentuje słowiańską muzykę.

W tym dniu odbędzie się podsumowanie projektu realizowanego przez grupę rewitalizacyjną „Zakup zadaszenia scenicznego niezbędnego w organizacji imprez kulturalnych realizowanego na obszarze rewitalizowanym”.

Jeśli chcesz zaprezentować podczas festiwalu zapraszamy serdecznie do zgłaszania się do 2 września Pod numerem Tel 914145 339 lub napisz mieszkowicemgok@poczta.onet.eu.

Organizatorzy zapraszaj również do udziału w „Miodowym marszu” Nordic Walking, trasa to 4 km Zapisy elektroniczne tutaj [kliknij] lub osobiście w sekretariacie MGOK
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza