Całe życie pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy.

 


Pan Stanisław Olechnowicz całe swoje życie pomagał bezinteresownie wielu ludziom i mieszkańcom swojej miejscowości. Zawsze otwarty, życzliwy, uśmiechnięty i gotowy do poświęceń angażował się w życie lokalnej społeczności.

Niestety w ubiegłym roku Pan Stanisław poważnie zachorował i do dzisiaj nie odzyskał sprawności. Pomimo olbrzymiego wysiłku całej rodziny i ukochanej żony Marysi, nadal zmaga się z powikłaniami i wymaga specjalistycznej opieki medycznej, rehabilitacji i pomocy osób drugich.

Od wielu lat udzielał się społecznie w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych, a przede wszystkim w Starej Rudnicy. Do dzisiaj cieszy się olbrzymim zaufaniem i szacunkiem. Bardzo długo pełnił funkcję Komendanta jednostki straży pożarnej w swojej miejscowości. Jest po raz kolejny radnym Rady Miejskiej w Cedyni.

Motto Pana Stasia brzmi "Jesteś na tyle wart, na ile możesz pomóc innemu człowiekowi...". Jest to w tym konkretnym przypadku bardzo aktualne. Mając powyższe na uwadze bardzo prosimy o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację dla Pana Stasia, który zawsze pomagał potrzebującym.

Rodzina i przyjaciele zwracają się o pomoc dla Pana Stanisława. Pieniądze można wpłacać na konto 49 9370 1017 0106 6572 3000 0001.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza