Reklama [góra]


Co przyniesie weekend? [30-31.10.21]


Zbliża się weekend, a więc na murawy boisk i stadionów wybiegną piłkarze aby rywalizować o ligowe punkty. Tradycyjnie publikujemy "rozkład jazdy", czyli terminarz spotkań. 



IV liga 
Dąb Dębno - GKS Manowo (niedziela, godz.14:00)

Klasa Okręgowa 
Ehrle Dobra Szczecińska - Osadnik Myślibórz (sobota, godz.14:00)
Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce (sobota, godz.14:00)
Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin (sobota, godz.14:00)
Odra Chojna - Stal Lipiany (sobota, godz.15:00)
Iskra Banie - Unia Dolice  (sobota, godz.15:00)
Czarni Fiege Lubanowo - Arkonia Szczecin  (sobota, godz.15:00)
Mierzynianka Mierzyn - Łabędź Widuchowa  (sobota, godz.15:30)
Stal Szczecin - Morzycko Moryń  (niedziela, godz.11:00)

A klasa, grupa 4
GKS Kołbacz - Unia Swochowo   (sobota, godz.12:00)
Piast Kolin - Grot Gardno  (sobota, godz.13:00)
Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce (sobota, godz.15:00)
Sparta Skalin - Bryza Reńsko  (niedziela, godz.12:00)
Odrzanka Radziszewo - Sęp Brzesko  (niedziela, godz.13:00)
Kluczevia II Stargard - Mechanik Warnice (niedziela, godz.14:30)
Unia Stargard - Wicher Steklno  (niedziela, godz.18:30)

A klasa, grupa 5
Świt Barnimie - Kłos Pełczyce  (sobota, godz.13:00)
Pogoń II Barlinek - Klon Krzęcin  ( niedziela, godz.11:00)
Sokół Granowo - Iskra Lutówko  ( niedziela , godz.13:00)
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn  (niedziela, godz.13:00)
Orzeł Żeńsko - Polonia Giżyn   (niedziela, godz.13:00)
Wicher Przelewice - Korona Raduń  (niedziela godz.15:00)
A klasa, grupa 6 
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice  (sobota, godz.15:00)
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin  (sobota, godz.15:00)
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna (sobota, godz.15:00)
Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice (niedziela, godz.13:00)
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno  (niedziela, godz.14:00)
Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice  (niedziela, godz.14:00)
Iskra II Banie - Chrobry Lisie Pole  (niedziela, godz.15:00)

B klasa 
Klon Krzymów - KLUKS Krzywin   (sobota, godz.14:00)
Czarni Czarnówko - Morzycko II Moryń  (niedziela, godz.12:30)
Kłos Kamienny Jaz - Polonia Gryfino   (niedziela, godz.14:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.