Grał w Chojnie, teraz trafił do Albanii. Co słychać u Toa Sugahara?

Jeszcze 2020 roku swoją grą zachwycał kibiców z całego regionu. Japończyk Toa Sugahara, który grał między innymi w Odrze Chojna, występuje obecnie w lidzie albańskiej. 

- Jestem teraz w Albanii i dołączyłem tutaj około trzech miesięcy temu. Tutaj wszystko jest tak różne, to znaczy bardzo trudne... O klubie, o piłce nożnej, o pieniądzach i o osobowości... Teraz nie mogę powiedzieć "pozytywnego słowa" o tym miejscu, ale ważny dla mnie jest profesjonalny kontakt, więc będę kontynuował i ciężko pracował w tym miejscu - mówi nam Toa i wspomina swoją przygodę w Chojnie - mam bardzo dobre wspomnienia i wielki szacunek dla wszystkich zawodników, kapitana Konrada, trenera  Piotrka oraz całego personelu klubu. 

Piłkarz pochodzący z Japonii występuje w drużynie KF Turbina Cerrik to albański profesjonalny klub piłkarski z siedzibą w Cërrik w hrabstwie Elbasan, który rywalizuje w kategorii e Parë, drugim poziomie albańskiego futbolu.

- Widziałam na facebooku zdjęcia z Akademii Piłkarskiej Odry Chojnej. Ten projekt jest bardzo fajny i bardzo się cieszę, że dzieci grają w piłkę - dodaje Toa. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza