Świt Skolwin zagra z Legią Warszawa w Pucharze Polski


W piątek 1 października losowano pary 1/16  finału Pucharu Polski. Kibiców czeka arcyciekawy pojedynek w Szczecnie. 

Po odpadnięciu Pogoni Szczecin fani z naszego województwa liczą na dobry występ trzecioligowego Świtu Skolwin. Podopieczni Andrzeja Tychowskiego w poprzedniej rundzie pokonali Wisłoka Dębica, po rzutach karnych, 7-8. Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie. Rywalem będzie uczestnik tegorocznej edycji Ligi Europy - zespół Legii Warszawa. Gracze Czesława Michniewicza na pucharowej drodze pokonali Wigry Suwałki 1-3. 

W barwach klubu ze Szczecina  wstępuje pochodzący z naszego regionu to wychowanek Sekwoi Brwice  Paweł Krawiec zawodnik gra na pozycji pomocnika. Dokładny termin rozegrania spotkania to 27 października.

- Mistrz Polski, który jeszcze wczoraj pokonał w fazie grupowej Ligi Europy angielskie Leicester City Football Club przyjedzie do Skolwina na mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski. W północnym Szczecinie szykuje się zatem kolejne piłkarskie święto, które wstępnie zaplanowano na 27 października!!! Będzie to wielka i wspaniała nagroda dla wszystkich sympatyków ekipy z północnego Szczecina - można przeczytać w klubowych mediach. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza