Taką "weselną bramę" przygotowali przyjaciele z boiska [foto] [video]


"Weselna brama" to element tradycji. Polega na zorganizowaniu ciekawej, niepowtarzalnej i wyjątkowe przeszkody na drodze Pary Młodej do sali weselnej. Ciekawą weselną bramę przygotowali przyjaciele Pana  Młodego z boiska... 

Tradycja organizowania weselnych bram nawiązuje do dawnych, rodzimych obrzędów weselnych. Szlaban najczęściej ustawiają dalsi znajomi, sąsiedzi, czasem dzieci. Nie wypada, aby bramę robili goście uczestniczący w weselu. Tradycja mówi, że Pan Młody musi wykupić narzeczoną dając fanty w postaci alkoholu na wesele lub ciast czy cukierków. 


Oryginalną weselną bramę przygotowali przyjaciele i piłkarze ze Zjednoczonych Kurzycko, zespołu z gminy Mieszkowice, który występuje w rozgrywkach A-Klasy. Kamil i Agata (wierna kibicka Zjednoczonych) powiedzieli sobie sakramentalne TAK i ruszyli na weselną zabawe. 

Na wysokości miejscowości Ranowo Zjednoczeni Kurzycko powitało młodą parę. 

- Jak przystało na zawodnika klubu Kamil oddał strzały na bramkę i były one celne tak jak i wybór Agaty był strzałem w dziesiątkę nie wspomnę że i Kamilowi trafiła się wspaniała kobieta. Życzymy młodej parze 100 lat w szczęściu i radości - mówi nam jeden z organizatorów atrakcji i zawodnik Zjednoczonych. 

My również dołączamy się do życzeń dla Młodej Pary. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza