Tajemnicze zaginięcie 20-latki. Gdzie jest Klaudia Jarnecka?


Do naszej redakcji wpłynęła prośba o poruszenie sprawy tajemniczego zaginięcia 20-letniej Klaudii Jarneckiej. Dziewczyna zaginęła w województwie lubuskim. Rodzinę ma również w naszym regionie. 

Klaudia od pewnego czasu mieszka na terenie Niemiec - w Berlinie. Miesiąc temu przyjechała do Polski i zatrzymała się u swoich bliskich w miejscowości Ługi Górzyckie.

W dniu 20 października 2021 roku pojechała do Słońska, skąd skontaktowała się z najbliższymi następnego dnia około godziny 17:55. Po tej rozmowie telefon Klaudii pozostaje nieaktywny, a ona do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną i bliskimi.

W dniu zaginięcia ubrana była w szare spodnie w paski oraz kurtkę koloru czarnego.Nie miała przy sobie dokumentów.

Młoda kobieta ma około 154 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i ciemne długie (do pasa) włosy. Znakiem charakterystycznym są tatuaże: pierwszy w okolicach łokcia na lewej ręce, przedstawiający czarną różę oraz drugi na nadgarstku lewej ręki przedstawiający znak nieskończoności (zdjęcie poglądowe).Na środkowym palcu, lewej dłoni ma złotą obrączkę.

Rodzina zaginionej wyznaczyła nagrodę o wysokości 20.000 zł dla osoby, która przyczyni się do odnalezienia lub wskaże miejsce pobytu Klaudii.

Wszystkie osoby które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach pod nr. tel. 47 79 23 211, 47 79 23 212, 47 79 23 256 bądź 47 79 23 238 bądź z najbliższą jednostką policji lub pod numer alarmowy 112.

Sprawą zajęli się dziennikarze Telewizji Polskiej  Alarm! 08.11.2021. W mediach społecznościowych można zgłośnić się na POSZUKIWANIA KLAUDII JARNECKIEJ.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza