Dobiegł końca sezon spinningowy w kole nr 84 PZW Odra Chojna.


W roku 2021 koło Odra Chojna zorganizowało 5 tur zawodów spinningowych w ramach zmagań Grand Prix Koła 2021 w dyscyplinie spinningowej. Piąta ostatnia tura zawodów odbyła się na kanałku i rzece Odra w miejscowości Bielinek. 
Podczas ostatniej tury zawodów najlepszy okazał się Paweł Bucyk, który wyprzedził Mariusza Strzelczyka oraz Jerzego Mazura. Po podsumowaniu całego sezonu niekwestionowanym Mistrzem Koła w 2021 roku w dyscyplinie spinningowej został Jerzy Mazur, który na przestrzeni całego sezonu nie pozostawił kolegom po kiju żadnych złudzeń. 

Jak podkreślił Prezes Koła Paweł Bucyk, nie był to łatwy rok dla stowarzyszeń o profilu sportowym, gdyż nieoczekiwane wymagania jakie narzuciła pandemia w znacznym stopniu ograniczały normalne funkcjonowanie koła i realizację wydarzeń sportowych. Prezes podkreślił, że pomimo ograniczeń i niedogodności na przestrzeni całego roku udało się zrealizować sezon spinningowy a za trud i zaangażowanie w realizację imprez sportowych skierował podziękowania do Zarządu oraz członków Koła. 

Najważniejszym punktem zakończonych zmagań było nagrodzenie „Wędkarza Roku 2021”. Podczas wręczania okolicznościowego pucharu oraz bonów upominkowych Prezes podkreślił, że kolega Jerzy miał niesamowicie równy sezon pokazując tym samym kunszt wędkarski i wielkie umiejętności. Na zakończenie podziękował wszystkim wędkarzom za udział w zawodach na przestrzeni roku oraz niezmienną koleżeńską atmosferę.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza