Dzień Aktywnej Rodziny [foto]

Niecodzienny przebieg miały zajęcia badmintonowe w sobotę 18 grudnia. Na parkiecie w Ha Widowiskowo-Sportowej w Trzcińsku-Zdroju zjawili się oprócz zawodników LUKS Krokus Góralice również ich rodzice i zaproszeni goście.

Prezes Sylwia Sołtys-Pustkowiak podziękowała Corneliusowi Vreeswijkowi oraz Jarosławowi Szynolowi za ich zaangażowanie i wsparcie klubu w mijającym roku. LUKS Krokus Góralice realizował projekt Fundacji Sport & Fun 4 Everyone pn. "(O)Polskie Niezłomne".

Jarosław Szynol, prezes Fundacji z uznaniem wypowiadał się o zaangażowaniu wielu osób: Zarządu, trenera, zawodników i rodziców w przedsięwzięcie. W ramach projektu "(O)Polskie Niezłomne" zrealizowano 60 godz. zajęć, zakupiono sprzęt w postaci lotek i koszulek oraz umożliwiono wyjazd na 5 krajowych turniejów badmintona. Zawodnicy otrzymali nowe klubowe koszulki oraz słodkie upominki.

A potem rozpoczęły się rodzinne, gry i zabawy. Na parkiecie obok siebie stanęły dzieci wraz z mamami i ojcami. Wspólny wysiłek dostarczył wszystkim olbrzymiej radości i satysfakcji. Czas umiliły przepyszne ciasta upieczone przez rodziców.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza