Potrącił dzieci i uciekł. Policja poszukuje świadków zdarzenia.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 30 listopada na ulicy Mickiewicza w Dębnie. Ze poczynionych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Renault potrącił dwoje nieletnich dzieci przechodzących przez przejście dla pieszych, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 30 listopada 2021roku około godziny 07.45 na ulicy Mickiewicza w Dębnie. Dwie osoby nieletnie przechodzące przez przejście dla pieszych zostały potrącone przez samochód osobowy.

Kierowca nie zatrzymał się aby sprawdzić, co stało się dzieciom, tylko oddalił się z miejsca wypadku. Jak ustalono, sprawcą zdarzenia drogowego był kierujący pojazdem marki Renault o początkowych numerach rejestracyjnych ZMY .... koloru najprawdopodobniej szarego. W wyniku zdarzenia, poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci poszukują sprawcy wypadku, który uciekł z miejsca wypadku. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Mundurowi badają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do osób, które mogłyby być świadkami tego zdarzenia bądź mają jakąkolwiek wiedzę o tym zdarzeniu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myśliborzu po nr tel. 47 78 24 511 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza